Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх, Венге, Бук натуральний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 1370 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево покрите шпоном |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет мебели | Венге/Горіх, Білий / Бук |
| Форма стільниці столу | овальна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | False |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 712 ₴








