Ціна спальні за розміром спального місця:
120х200 см - 27662 грн
140х200 см - 28014 грн
160х200 см - 28329 грн
Комплектація вітальні:
- Люстерко, см: (ШхГхВ) 117х2х90
- Комод 3Ш+3Ш, см: (ШхГхВ) 140х47х90
- Тумба приліжкова, см: (ШхГхВ) 55х40х50 (2 шт.)
- Шафа 4ДЗ, см: (ШхГхВ) 180х57х220
- Ліжко, см: (ШхГхВ) 125/145/165х207х110. Спальне місце, см: 120х200, 140х200, 160х200.
Колір: Артвуд світлий / Ательє світлий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 7 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 6-ти дверний |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 270 см |
| Глибина шафи | 60 см |
| Висота шафи | 220 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 90 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 50 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 117 см |
| Висота дзеркала | 90 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 109 ₴









