Ширина, см: 70
Глибина, см: 45
Висота, см: 120
Колір: Артвуд світлий / Білий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 45
Висота, см: 120
Колір: Артвуд світлий / Білий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 120 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 537 ₴





