Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Дуб артизан/білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴





