Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 121 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Дуб вотан/білий, Дуб вотан/Сірий графіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 456 ₴





