Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 12.8 кг |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Основні | |
| Виробник | Сокме |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Комплектація | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артизан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴





