Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип шафи | кутовий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб артезіан |
| Висота | 2030 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Дуб артизан/білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 942 ₴







