Інтернет-магазин меблів — м'які та корпусні меблі на будь-який смак!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Тип вітрини | пряма |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Чорний |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 620 мм |
| Глибина вітрини | 440 мм |
| Висота вітрини | 1960 мм |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Чорний/ Дуб крафт золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 489 ₴





