Топ

Передпокій Експрес, Пєхотін
7 332 ₴
- Під замовлення
- Код: 26082052
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 6665 грн
Бетон - 6999 грн
Стандартні кольори - 6665 грн
Бетон - 6999 грн
Глибина, см: 39
Висота, см: 202
Вага, кг: 66 (± 5%)
Колір: Дуб сонома, Горіх, Венге, Білий/Бетон, Горіх/Дуб сонома, Дуб сонома/Горіх, Дуб тахо, Білий/Дуб тахо
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Дзеркало
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Бетон світлий, Венге, Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 2020 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 332 ₴











