
Трюмо-1 Мілана, Пєхотін
3 577 ₴
- Під замовлення
- Код: 26082028
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 85
Глибина, см: 38
Висота, см: 150
Колір: Дуб сонома/Горіх, Лісовий горіх, Білий/Дуб сонома, Дуб сонома
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Дзеркало
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 38
Висота, см: 150
Колір: Дуб сонома/Горіх, Лісовий горіх, Білий/Дуб сонома, Дуб сонома
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Дзеркало
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Горіх лісовий |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тумба | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Пуфік | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 85 см |
| Глибина столика | 38 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 577 ₴








