- Ширина700 мм
- Висота930 мм
- Глибина400 мм
- Розмір упаковки815x400x193 мм
- Вага38.01 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Тумба-1 МГ-2 Компаніт — компактна та функціональна тумба для вітальні, розроблена для зручного розміщення телевізора та супутньої техніки. Модель виготовлена з якісного ЛДСП, вирізняється стійкістю, практичністю та сучасним мінімалістичним дизайном. Конструкція має відкриті й закриті секції, що дозволяє впорядкувати ТВ-приставки, ігрові консолі, роутер, кабелі та інші аксесуари.
Тумба легко інтегрується в інтер’єри у стилі мінімалізм, модерн, скандінавський або класичний. Завдяки продуманій конструкції вона стає універсальним рішенням для дому.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 700 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 930 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 242 ₴












