Ширина, см: 173
Глибина, см: 203
Висота, см: 93
Спальне місце, см: 160х200
Колір: Сосна прованс / Венге магія, Штрокс шоколад / Венге магія, Штрокс беж / Венге магія
Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал фасаду: МДФ плита
Фурнітура та кріплення: Фірми ALVA
Кромка: Товщиною 2 мм, 0.5 мм
Матрац: Замовляється окремо
Ламелі: Дерев'яний вклад
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Білий, Коричневий, Венге магія |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Основа | ДСП |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 173 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Ізніжжя ліжка | МДФ |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 749 ₴







