Ширина, см: 184
Глибина, см: 204
Висота, см: 86
Спальне місце, см: 160х200
Вага, кг: 75
Колір: Дуб крафт білий / Дуб крафт сірий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП
Матрац: У комплект не входить
Основа: Ламелі
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 4
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий, Крафт білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 184 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Узголів'я | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 887 ₴






