- Ширина 360 мм
- Висота 414 мм
- Глибина 290 мм
- Розмір упаковки 410x300x64 mm
- Вага 3.37 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Стілець Компаніт Т-5 — компактний та зручний предмет меблів для кухні, їдальні, бару або гостьової зони. Ідеальний для сніданків, перекусів, роботи за столом або додаткового місця для гостей. Лаконічний дизайн і міцна конструкція роблять стілець функціональним та гармонійним елементом інтер’єру.
Виготовлений з якісних матеріалів, стійкий до навантажень і довговічний. Це практичне та універсальне рішення для організації простору та комфортного розміщення сидінь у домі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук натуральний |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина табуретки | 290 мм |
| Висота табуретки | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴











