- Ширина 1300 мм
- Висота 1100 мм
- Глибина 470 мм
- Розмір упаковки 1090x470x153 мм
- Вага 45.37 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Комод Компаніт Комод-4-2 — практична та функціональна меблева модель для зберігання одягу, білизни, аксесуарів та дрібних предметів. Місткі висувні шухляди дозволяють підтримувати порядок і раціонально використовувати простір. Лаконічний дизайн і універсальні пропорції дозволяють комоду гармонійно вписатися в інтер’єр спальні, вітальні чи передпокою, створюючи акуратний вигляд кімнати.
Комод виготовлений із якісної ЛДСП, стійкий до щоденного використання, легкий у догляді та довговічний. Це зручне та практичне рішення для тих, хто цінує порядок, комфорт і функціональність у інтер’єрі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук натуральний |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 110 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 607 ₴











