Ширина, см: 134
Глибина, см: 41
Висота, см: 82
Колір: Артвуд світлий / Антрацит, Дуб гранж колоніальний / Антрацит
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Напрямні: Повного висунення роликові
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит, Дуб сонома, Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 134 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Висота комода | 82 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 404 ₴







