Зверніть увагу!
Приліжкові тумбочки Світ Меблів продаються виключно в комплекті 2 шт. Ціна вказана за одну тумбочку.
Приліжкові тумбочки Світ Меблів продаються виключно в комплекті 2 шт. Ціна вказана за одну тумбочку.
Глибина, см: 50
Висота, см: 50
Колір: Дуб артизан
Корпус: ДСП + Метал із порошковим напиленням чорною фарбою
Фасад: ДСП
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 50 см |
| Висота тумби | 50 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 961 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.







