
Тумба на ніжках Б'янко 2ДШ, Світ Меблів
5 194 ₴
- В наявності
- Код: 40187
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 80
Глибина, см: 40
Висота, см: 114
Колір: Білий глянець / Дуб Аппалачи, Чорний
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Напрямні: Повного висунення
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Дуб сонома, Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 800 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 1140 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 194 ₴








