Ширина, см: 120
Глибина, см: 47
Висота, см: 80
Колір: Білий лак / Візерунок / Чорний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП (лак, художній друк)
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 47
Висота, см: 80
Колір: Білий лак / Візерунок / Чорний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП (лак, художній друк)
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 754 ₴





