Комоди — це незамінний елемент меблів для дому чи квартири. Різноманіття типорозмірів комодів дозволяє легко обрати відповідний варіант меблів. Комоди встановлюють у спальні для зберігання постільної білизни, рушників та одягу. Комод необхідний у дитячій, щоб малюк із ранніх років звикав до порядку. Комоди у вітальні або передпокої незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді можна залишити телефон, ключі чи записник. Велика кількість варіантів забарвлення шпону в кожній моделі дозволяє підібрати комод для кімнати, оформленої як у класичному, так і в сучасному стилі.

| Ширина, мм | 500 | |
| Глибина, мм | 464 | |
| Висота, мм | 1267 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад |
ламіноване ДСП |
|
| Розмір упаковки: |
МС Комод-8 — 1237x450x108 мм. |
|
| Вага: |
35,00 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 50 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 127 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 655 ₴












