Двоспальне ліжко «Фантазія М» подарує Вам комфорт і затишок. Узголів'я ліжка оббите м'яким валиком і оформлено меблевими тканинами, а боковини приємні і практичні. Двоспальне ліжко «Фантазія М» виготовляється в двох типорозмірах спального місця (160 і 140 см ). На ліжко встановлюється матрац серії «ДК» на дерев'яному каркасі, виробництва фабрики «НСТ Альянс»,обтягнутий матрацної жаккардовою тканиною (модель: «Фантазія М»), або тканиною (модель: «Фантазія»). Матрац встановлюється на механізм підйому. Додаткові аксесуари: подушки «Діана», «Рів'єра»,«Віраж», «Соната»; приліжкова тумба «Рів'єра».
| Ширина, див | 176 | |
| Глибина, см | 203 | |
| Висота ліжка, см | 108 | |
| Висота спального місця від статі, см | 51 | |
| Спальне місце, см | 160*200 | |
| Каркас ліжка | ламіноване ДСП | |
| Оббивка | Тканина або шкіра | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 108 см |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 176 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 082 ₴





