Комоди – це незамінний елемент меблів для будинку або квартири. Безліч типорозмірів комодів дозволяють легко вибрати підходящий варіант меблів. Комоди встановлюються в спальні для зберігання постільної білизни, рушників та одягу. Комод необхідний в дитячій, щоб дитина з ранніх років звикав до порядку. Комоди у вітальні або передпокою незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді можна залишити телефон, ключі або записну книжку. Безліч варіантів забарвлень шпону в кожній моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної в класичному, так і сучасному стилі.
| Ширина, мм | 1054 | |
| Висота, мм | 849 | |
| Глибина, мм | 425 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
КОМОД-4+1М — 1056х425х160 мм. |
|
| Вага упаковки: |
38,8 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 105.4 см |
| Глибина комода | 42.5 см |
| Висота комода | 84.9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 724 ₴












