Комоди — це незамінний елемент меблів для дому чи квартири. Різноманіття типорозмірів комодів дозволяє легко обрати найбільш підходящий варіант. У спальні комоди використовують для зберігання постільної білизни, рушників та одягу. У дитячій комод допомагає малюкові з раннього віку привчатися до порядку. У вітальні або передпокої комоди незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді зручно залишити телефон, ключі чи записник.
Великий вибір відтінків шпону в кожній моделі дає можливість підібрати комод для кімнати, оформленої як у класичному, так і в сучасному стилі.
| Ширина, мм | 610 | |
| Висота, мм | 690 | |
| Глибина, мм | 380 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
КОМОД-3М — 680х402х144 мм. |
|
| Вага упаковки: |
19,4 кг. +/-5% |
|
| Відео: |
|
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 61 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 237 ₴












