Навіть якщо ваша родина складається лише з двох людей, питання зберігання взуття виникає дуже швидко. Кожного сезону нам необхідно кілька пар взуття: туфлі на кожен день, туфлі для виходу, кросівки для бігу, взуття на випадок дощу, сандалії, шльопанці, кімнатні капці та інші.
Щоб потрібна пара туфель була під рукою, а не на верхніх полицях антресолей чи, у гіршому випадку, у зубах такси, купити тумбу для взуття буде найрозумнішим рішенням.
Великий асортимент тумб для взуття в різних відтінках найпопулярніших порід дерева дозволить обрати модель необхідного розміру, дизайну та комплектації.
Ваші улюблені черевики та босоніжки зберігатимуться в ідеальних умовах, а ваша квартира буде чистою та охайною.
| Ширина, мм | 500 | |
| Висота, мм | 1000 | |
| Глибина, мм | 380 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
ТЕ-11 — 985х380х103 мм. |
|
| Вага упаковки: |
21,6 +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 157 ₴













