Топ

Комод К-3+3 пеленальний столик, Пєхотін
4 155 ₴
- В наявності
- Код: 2856067
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 3777 грн
Бетон - 3967 грн
Бетон - 3967 грн
Глибина, см: 43 / 73
Висота, см: 95
Вага, кг: 40
Колір: Білий, Лісовий горіх, Горіх, Дуб сонома, Вільха, Трюфель, Венге, Дуб тахо, Бетон
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх, Дуб трюфель, Венге, Дуб сонома, Вільха, Білий |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 95 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 155 ₴











