Ширина, см: 85
Глибина, см: 50
Висота, см: 224
Колір: Сатин, Прованс темний / Каштан
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП, МДФ вкладки + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 50
Висота, см: 224
Колір: Сатин, Прованс темний / Каштан
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП, МДФ вкладки + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Каштан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП, скло |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 850 мм |
| Глибина вітрини | 500 мм |
| Висота вітрини | 2240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 853 ₴








