Ширина, см: 150
Глибина, см: 40
Висота, см: 50
Колір: Графіт / Дуб артизан, Білий глянець / Дуб сонома
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 40
Висота, см: 50
Колір: Графіт / Дуб артизан, Білий глянець / Дуб сонома
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит, Дуб сонома, Дуб артезіан |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 3 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 707 ₴







