Ширина, см: 168
Глибина, см: 52
Висота, см: 138
Колір: Піно беж лак
Корпус: ДСП лак + Підсвітка
Фасад: ДСП лак + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 52
Висота, см: 138
Колір: Піно беж лак
Корпус: ДСП лак + Підсвітка
Фасад: ДСП лак + Скло
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Тип фасаду | радіусний |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Задня стінка | дзеркало |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1680 мм |
| Глибина вітрини | 520 мм |
| Висота вітрини | 1380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 529 ₴






