Топ

Тумба приліжкова Кім, Світ Меблів
935 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 2192
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу!
Приліжкові тумбочки Світ Меблів продаються виключно в комплекті 2 шт. Ціна вказана за одну тумбочку.
Приліжкові тумбочки Світ Меблів продаються виключно в комплекті 2 шт. Ціна вказана за одну тумбочку.
Ціна за кольором:
Дуб артизан / Білий - 831 грн
Дуб молочний / Венге магія - 927 грн
Глибина, см: 41
Висота, см: 52
Колір: Дуб артизан / Білий, Дуб молочний / Венге магія
Направляючі: Роликові
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан, Білий, Дуб молочний, Венге магія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 43 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Висота тумби | 52 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.






