Ширина, см: 229
Глибина, см: 55
Висота, см: 206
Колір: Білий / Дакар
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 55
Висота, см: 206
Колір: Білий / Дакар
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 2290 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 2060 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 947 ₴






