Ширина, см: 178
Глибина, см: 60
Висота, см: 233
Колір: Німфеа альба / Дуб айс
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантіям: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1780 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 2330 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 397 ₴






