
Комод Катрін, Світ Меблів
5 616 ₴
- Під замовлення
- Код: 2116
Відправка з 06 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 109
Глибина, см: 47
Висота, см: 89
Колір: Німфеа альба / Дуб айс
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 109 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 89 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 616 ₴




