Увага! Всі елементи модульної системи можна замовити окремо. Ви самі можете зібрати модульну систему по своєму смаку з представлених елементів.
Ширина: 74.2 див.
Висота: 74.4 див.
Глибина: 39.2 див.
Колір корпусу: червоний.
Колір фасад-вставка: D20 білий -2шт.
Стандартні варіанти кольору корпусу м. с. "Доміно кольорове" (на вибір).

Модуль фасадна вставка може бути як односторонній, так і двосторонній (замовляються окремо).

Стандартні варіанти кольору фасаду м. с. "Доміно кольорове" (на вибір).

Додаткові опції м. с. "Доміно кольорове" (на вибір).
Декоративний розкладний короб (замовляється окремо).


Всі модулі "Доміно кольорове".

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIP-master |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 744 мм |
| Глибина шафи | 392 мм |
| Ширина шафи | 742 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 085 ₴



