
Шафа-купе Стандарт 1.8х0.6 м W, Vip-Master
10 199 ₴
- Під замовлення
- Код: 8227
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина: 180 см
Висота: 240 см
Глибина: 60 см
Колір корпусу: клен.
Фасад: ДСП клен – 3 шт.
Розсувна система: алюмінієва.
Додаткові опції: кутове закінчення (600).
Вибір фасадів
Піскоструй Фотодрук Ротанг, ДСП Комбіновані фасади
Корпус шафи виготовлений з ДСП товщиною 16 мм,
Крайка ПВХ 1мм і 0,6 мм REHAU (Німеччина)
Наповнення шафи-купе в білому кольорі (ДСП біле, ДВП біле).
Зібраний на кріпленні конфірмат.
Шафа-купе глибиною 450 комплектується висувною вішалкою (мікроліфт).
Додаткові опції (на вибір): карниз додаткового освітлення, кутове закінчення, висувні ящики, стопора, затиск для щітки розсувної системи.
Стандартні варіанти кольору корпусу шафи-купе (на вибір).

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIP-master |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішня кутова консоль | є |
| Кількість розсувних дверей | 3 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Довжина шафи-купе | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 199 ₴




