
Пенал-19 Британія без підсвічування, Еверест
3 872 ₴
- В наявності
- Код: 1065
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Ширина, див | 50 |
| Глибина, см | 38 |
| Висота, см | 208 |
| Матеріал | ДСП ламіноване |
| Колір | Комбі сонома + трюфель, комбі венге темний + дуб молочний |
| Додатково | Комплектується скляними полицями (3 шт.), скляним фасадом (1 шт.) |
Кольорове рішення:



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2080 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип | Елемент шафи |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 872 ₴






