| Ширина, див | 125 |
| Глибина, см | 60 |
| Висота, см | 196.6 |
| Матеріал | ДСП ламіноване |
| Колір | Комбі сонома + трюфель, комбі венге темний + дуб молочний |
| Положення | Ліва Тумба |
Кольорове рішення:



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1966 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 851 ₴









