| Ширина, див | 50 |
| Глибина, см | 38 |
| Висота, см | 210 |
| Матеріал | ДСП ламіноване |
| Колір | Комбі сонома + трюфель, комбі венге темний + дуб молочний |
| Додатково | Комплектується дзеркалом |
Кольорове рішення:



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 3 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴









