Додаткові послуги:
- Фарбування у білий колір або іншу емаль +10%
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
Ширина, см: 90
Глибина, см: 90
Висота, см: 50
Колір: Дуб 1, Дуб 2, Дуб 3, Горіх 1, Горіх 2, Горіх 3, Каштан 1, Каштан 2, Каштан 3, Рустікал 1, Рустікал 2, Рустікал 3, Слонова кістка, Венге, Білий (+10%)
Стільниця: Скло з дерев'яною обв'язкою
Матеріал: Дерево
Сорт дерева: Береза
Фарбування: Поліуретанові лаки та морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: Відповідно до стандартів
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | квадратна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Світлий, Горіх темний, Горіх світлий, Горіх, Каштан, Слонова кістка (ivory), Венге, Дуб светлый, Дуб рустикаль, Білий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево, скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 900 мм |
| Висота столика | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 818 ₴





