Додаткові послуги:
- Фарбування у білий колір або іншу емаль +10%
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
- Фарбування в один із 160 тонів колірного спектру +10%
- Воскове фарбування карамель та паприка - мінус 300 грн
- Виготовлення нестандартного розміру ліжка (не перерахованого в таблиці), за довжиною +10%, шириною +15% до вартості меншого стандартного розміру
Ширина, см: 70
Глибина, см: 45
Висота, см: 100
Колір: Дуб 1, Дуб 2, Дуб 3, Горіх 1, Горіх 2, Горіх 3, Каштан 1, Каштан 2, Каштан 3, Рустікал 1, Рустікал 2, Рустікал 3, Слонова кістка, Венге, Білий (+10%)
Напрямні: Телескопічні
Матеріал: Дерево
Сорт дерева: Береза
Фарбування: Поліуретанові лаки та морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: Відповідно до стандартів
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Світлий, Горіх темний, Горіх світлий, Горіх, Каштан, Слонова кістка (ivory), Венге, Дуб светлый, Дуб рустикаль, Білий |
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 100 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 054 ₴





