
Кухня Каріна МДФ, Пєхотін
18 310 ₴
- Під замовлення
- Код: 500279
Відправка з 06 квітня 2026Корпус: ДСП 16 мм
Фасад: Плівковий МДФ 16 мм
Товщина стільниці: 40 мм
Кромка: ПВХ 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП (задня стінка): Ламіноване
Колір корпусу ДСП: Дуб сонома, Лісовий горіх, Трюфель
Колір фасаду МДФ: Ваніль, Кава з молоком, Фісташка, Дуб світлий, Дуб сонома
Колір стільниці: Мармур бежевий, Корінь троянди, Граніт
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Особливості кухні з основного фото:
- Ширина, см: 260
- Глибина, см: 30 (верхні модулі), 45 (нижні модулі)
- Колір корпусу: Дуб сонома
- Колір фасаду: Фісташка
Комплектація:
- Верхні модулі: 40 В, 80 В, 80 ВВ, 60 В
- Нижні модулі: 40 Н-Я, 80 Н-М, 80 Н, 60 Н
Стільниця: Нижні модулі поставляються без стільниці
Верхні модулі:
| Найменування | Габарити (ШхГхВ), см | Ціна, грн |
| 30 В | 30х30х72 | 1082 |
| 30 ВВ | 30х30х72 | 1301 |
| 40 В | 40х30х72 | 1285 |
| 40 ВВ | 40х30х72 | 1512 |
| 50 В | 50х30х72 | 1505 |
| 60 В | 60х30х72 | 1771 |
| 60 ВВ | 60х30х72 | 2225 |
| 80 В | 80х30х72 | 2194 |
| 80 ВВ | 80х30х72 | 2790 |
| УВ | 58х58х72 | 1960 |
| КВ | 30х30х72 | 529 |
| 50 Витяжка | 60х30х40 | 878 |
| 60 Витяжка | 50х30х40 | 972 |
Нижні модулі:
| Найменування | Габарити (ШхГхВ), см | Ціна, грн |
| 30 Н | 30х45х85 | 1254 |
| 30 Н-Я | 30х45х85 | 1787 |
| 40 Н | 40х45х85 | 1474 |
| 40 Н-Я | 40х45х85 | 2163 |
| 40 Н-Я1 | 40х45х85 | 1664 |
| 50 Н | 50х45х85 | 1708 |
| 60 Н | 60х45х85 | 2006 |
| 60 Н-М | 60х45х85 | 1646 |
| 80 Н | 80х45х85 | 2445 |
| 80 Н-М | 80х45х85 | 1991 |
| КН-Л | 30х57х85 | 818 |
| КН-П | 30х57х85 | 818 |
| УН | 88х88х85 | 2601 |
| Пенал 40 | 40х30х127 | 2022 |
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий, кутовий, П-подібний |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх лісовий, Зелений, Ваніль, Коричневий |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип меблевої ручки | ручка-скоба |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | МДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2600 мм |
| Глибина нижнього рівня | 450 мм |
| Висота нижнього рівня | 850 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2600 мм |
| Глибина верхнього рівня | 300 мм |
| Висота верхнього рівня | 720 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 40 мм |
- Ціна: 18 310 ₴









