Топ

Журнальний столик Сакура (МДФ), Пєхотін
2 807 ₴
- В наявності
- Код: 500147
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина, см: 100
Глибина, см: 60
Висота, см: 52
Вага, кг: 11
Колір: Дуб сонома/Горіх, Венге, Дуб сонома, Венге/Дуб сонома, Дуб світлий/Венге
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал стільниці: Плівковий МДФ+скло
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 60
Висота, см: 52
Вага, кг: 11
Колір: Дуб сонома/Горіх, Венге, Дуб сонома, Венге/Дуб сонома, Дуб світлий/Венге
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал стільниці: Плівковий МДФ+скло
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Горіх, Венге |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ плівковий, скло |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 520 мм |
| Вага столика | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 807 ₴









