Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 1487 грн
Бетон - 1561 грн
Бетон - 1561 грн
Глибина, см: 25
Висота, см: 82
Вага, кг: 18
Колір: Бетон, Білий, Трюфель, Венге, Дуб молочний, Дуб сонома, Дуб тахо, Лісовий горіх, Вільха, Горіх
Матеріал: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Дуб сонома, Горіх лісовий, Вільха світла, Венге, Білий, Дуб трюфель |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 1040 мм |
| Висота | 820 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 636 ₴












