Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 3173 грн
Бетон - 3332 грн
Бетон - 3332 грн
Глубина, см: 82
Высота, см: 74
Вес, кг: 35
Колір: Горіх, Дуб тах, Венге, Трюфель, Бетон, Дуб сонома, Лісовий горіх, Дуб молочний, Вільха
Материал столешницы: ДСП
Материал корпуса: ДСП+сталь
Толщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Толщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Обычное
Упаковка: Гофрокартон
Гарантия: 18 месяцев
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Махонь, Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Білий, Дуб молочний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП, сталь |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1700 мм |
| Ширина столу | 820 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | False |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 490 ₴












