Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 3186 грн
Бетон - 3346 грн
Бетон - 3346 грн
Глибина, см: 38
Висота, см: 94
Вага, кг: 31
Колір: Лісовий горіх, Горіх, Дуб сонома, Вільха, Трюфель, Венге, Дуб тахо, Бетон
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх, Дуб трюфель, Венге, Дуб сонома, Вільха |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 94 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 505 ₴












