Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 2484 грн
Бетон - 2608 грн
Стандартні кольори - 2484 грн
Бетон - 2608 грн
Глибина, см: 42
Висота, см: 48
Вага, кг: 25
Колір: Дуб сонома, Бетон, Горіх, Венге, Білий
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП+скло
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх, Дуб сонома, Венге |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 732 ₴








