Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 2732 грн
Бетон - 2869 грн
Стандартні кольори - 2732 грн
Бетон - 2869 грн
Глибина, см: 38
Висота, см: 62
Вага, кг: 32
Колір: Білий/Бетон, Горіх, Дуб сонома, Дуб сонома/Горіх, Горіх/Дуб сонома
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП+скло
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх, Дуб сонома |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 620 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 005 ₴








