Розмір: 107*44*45
Колір: Темний горіх, венге-шоколад, слонова кістка
Матеріал: Каркас масив бука
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory), Горіх темний, Венге |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Венге, Горіх, Слонова кістка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1070 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Відене-шоколад + Аларма1, Горіх темний + Їдемо 4-7, Слонова кістка + Spark 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 088 ₴







