Стілець Прем'єр, Мікс-Меблі
Тип меблів: стілець; Виробник: Мікс меблі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Горіх |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Додаткова інформація за різновидом кольору меблів | |
| Цвет мебели | Горіх темний + Porland 21 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 388 ₴




