
Стіл обідній Гетьман, 2000 (+400+400)*900, Мікс-Мебель
13 006 ₴
- В наявності
- Код: 100173001
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 2000(+400+400)*900
Цвет: Горіх, Каштан, Горіх темний
Матеріал: Шпонований дубом МДФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Форма столу | Овальний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 006 ₴






