|
Завдяки посиленому пружинному блоку матрац «Релакс Преміум» здатний витримувати високі статичні та динамічні навантаження. Данная модель — идеальный вариант для людей плотного телосложения, а также для тех, кто предпочитает жесткое спальное место. Все настилочные слои изготовлены из натуральных материалов. Почему матрас Релакс Премиум такой популярный? Потому что это матрас по истине премиум класса, предназначенный для ежедневного сна и способный выдерживать большие нагрузки. Данная модель матраса изготовлена из полностью натуральных экологичных материалов, прекрасно подойдет для людей с избыточным весом, и тех, кто любит жесткое спальное место. Матрац Преміум Релакс Come-for поєднує в собі високу якість, надійність, гіпоалергенність і оптимальну вартість. Висота матраца - 21 см, максимальне навантаження-до 140 кг на одне спальне місце. Для виробництва чохла обрані такі матеріали як трикотаж, синтепон, бавовна, вовна та спанбонд – зносостійкі, приємні на дотик. Наповнення матраца відповідає сучасним тенденціям і складається з спонфлекса, жорсткого і м'якого войлока, посиленого пружинного блоку Pocket Spring і еврокаркаса. Матеріали стійкі до пиловому кліща. Матрац жорсткий, двосторонній, з симетричною жорсткість, ефект зима/літо і зручними ручками для перевертання. Завдяки блоку незалежних пружин, еврокаркасу і вдалому поєднанню матеріалів матрац Преміум Релакс володіє ортопедичним і анатомічним ефектом. З таким матрацом легко зберегти здоров'я хребта, повноцінно відпочити і виспатися. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Come-For |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 23 см |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | жорсткий повсть, спонфлекс, м'який войлок |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Комплектація матраца | |
| Аератори | Так |
| Ручки для перенесення | Так |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
- Ціна: 4 381 ₴












